Každý není zručný kutil, aby si nábytek smontoval sám


Také se někdy pozastavíte nad televizními či internetovými reklamami na prodej zboží v hobby marketech, které se zaměřují na kutilství? V některých se sice perfektně pobavíte, ale při představě, že byste byli sami v kůži samotných aktérů reklamního spotu, vám nabíhá spíše mráz po zádech. Mnozí muži tam s nadšením porcují dřevo motorovou pilou a staví obří dřevník, montují pergolu a podílí se i na výstavbě krovů rodinného domu.

bytový interiér

Jenže ne každý je kutil a jsou lidé, co se věnují jiným zálibám, a nemají doma ani pořádné ruční nářadí, natož pak elektrické hoblíky, vrtačky, šroubováky, svářečky, brusky, pily, řezačky, frézky, kladiva či rozbrušovačky.

nábytek v bytě

Když se pak takový jedinec rozhodne pořídit nový nábytek, může být ještě více rozčarován, než při sledování televizní reklamy na hobby nářadí, protože mu domů přivezou namísto nábytku jen hromadu kartonových krabic, a v nich různé desky, prkna, vruty, kolíčky, a ne vždy srozumitelný návod k montáži. Pokud se tento popis vztahuje i na vás či na vaše příbuzné a známé, kteří si koupili nebo budou kupovat nábytek, a neví si rady s jeho montáží, nezoufejte a nepropadejte panice. Zavolejte stěhovací firmu, která zařadila montáž nábytku v Praze do svého pracovního programu.

Stěhováci jsou pojištění, to byste měli vědět jako jednu z prvních informací, protože to vás uklidní v tom směru, že se nebudete obávat poškození nebo zničení vašeho majetku. Stěhovací firma za svou práci ručí a provádí ji precizně, ať už se jedná o docela malou komodu nebo konferenční stolek, či snad kompletní kuchyňskou linku, vestavěnou skříň s posuvnými dveřmi a kompletní vybavení nábytkem celého bytu.

Stačí domluvit termín a rozsah akce, umožnit stěhovákům přístup do domu či bytu a požádat je jak o montáž, tak i případně o rozebrání nábytku před stěhováním. Vše je otázkou vzájemné dohody a předem stanovených smluvních podmínek.