Vzrušující pohled na latexové kozačky pro muže i ženy

Ptáte se, proč jsou tolik sexy a vzrušující boty s vysokým podpatkem? V době renesance je obouvali dokonce i muži, a nebylo to jen kvůli prodloužení tělesného korpusu z důvodu zvýšení postavy, muži tím zdůrazňovali krásu svých lýtek a chodidel. Zdá se to možná nepochopitelné, ale renesance byla ukázkovým obdobím, kdy muži oblékali tenké punčochy a odhalovali svá lýtka, což údajně u žen vzbuzovalo silné erotické touhy. Je-li totiž mužské lýtko dostatečně svalnaté a pěkně tvarované, vytváří to dojem, že půjde o muže zdravého, silného a také vhodného pro početí případných potomků.

ženské nohy

Jestliže tedy plně pochopíte tamní renesanční módu ozdobných rukávců a límců a punčochových podkolenek, nebude vám zatěžko pídit se po tom, proč jsou právě dnes vzrušující i boty na podpatku určené výhradně pro ženy. Ženská noha je navíc hezčí, co si budeme povídat, i při snaze o zdůraznění krásy mužských nohou nemají ? muži v porovnání s ženami šanci na úspěch.

boty na podpatku

Vysoký podpatek ano či ne

Boty na podpatku, ať už se jedná o latexové kozačky https://www.botish.cz/sexy-kozacky, lodičky na platformě či páskové sandálky, mají jednu chybu, a sice právě zmiňovaný podpatek. Jakmile se zvedne pata do výšky a zdůrazní pohled na kotník a nárt, vyklenutý v hluboké klenbě, mnoho mužů (i žen) z takového pohledu doslova šílí, ale v této poloze je noha zatěžována vahou těla, a to se pak může negativně projevit na problémech s průtokem krve v žilách. Odborníci vám potvrdí, že takto mohou vznikat křečové žíly, pokud lidé buď dlouho stojí (například i ve zdravotní obuvi) v zaměstnání, anebo při dlouhodobé chůzi v obuvi na podpatcích.

Proto se doporučuje u dlouhodobého stání průběžně provádět cviky protahování chodidel a u bot na podpatku je střídat s jiným obutím, nebo nejlépe s chůzí naboso. Nic se zkrátka nemá přehánět a v tomto směru bychom se měli řídit zdravým selským rozumem – svou intuicí.