Jak plnit elektronické cigarety?

Elektronické cigarety nemohou fungovat, dokud v nich nebude náplň. Náplň ve formě liquidu, který je dostupný buď v nikotinové, nebo beznikotinové verzi. Liquidů je totiž tolik, že si nebudete moci vybrat. Ať máte rádi ovocné příchutě, tabákové, nebo třeba něco speciálního, vše seženete. Chcete si pochutnat na příchuti dobrého, italského Tiramisu? Vanilkového pudingu nebo třeba ovocného cheesecaku? Není problém. Všechny tyto náplně do elektronických cigaret seženete.

vaping

Jak se takové liquidy dělí?

Prvním typem jsou již hotové liquidy. Ty se kupují většinou v lahvičkách o objemu 10 ml, a existují ve spoustě příchutí. Pokud vapujete pravidelně, vyjde vás ale levněji, když si budete liquidy míchat sami. Hotové liquidy jsou ale zase pohodlnější. Navíc, jsou dostupné jak s různým obsahem nikotinu, tak s různým obsahem nikotinové soli. Vyzkoušejte třeba náplně do elektronických cigaret Silver e-cigo od firmy Dekang. Tyto náplně jsou určené do podů, na vapování ve stylu MTL. Jsou totiž namíchané v poměru 20/80 PG, takže se jedná o řidší náplně.

Pokud si chcete náplně míchat sami, máte dvě možnosti. Buď si můžete zakoupit různé báze, nikotinové báze, nebo ty, s nikotinovou solí a aromata, která s bází budete míchat. Není to nic těžkého, jelikož na internetu najdete spoustu kalkulaček, které vám pomohou vypočítat, jaký poměr báze, nikotinu a aromatu musíte namíchat. Budete ale k tomu potřebovat další příslušenství, jako stříkačku s jehlou, lahvičky na míchání a podobně.

vape

Pohodlnější možností je míchání náplní takzvaných shake and vape. V tomto případě si zakoupíte lahvičku, kde je již přesný poměr liquidu, který stačí jen dolít bází. Náplň pak protřepete a můžete vapovat bez toho, aniž byste museli čekat, než se liquid uleží a uzraje. Nicméně, i v tomto případě jsou některé náplně lepší nechat pár dní či týdnů uležet.