O firmě Darka company


Dostali jste chuť na nějakou dobrou, kvalitní, praženou kávu? Nebo na dobrý sypaný ať už bylinný, nebo ovocný čaj? Chcete obohatit vaši kuchyň nějakým kvalitním kořením? To všechno si můžete objednat u naší firmy! Kromě toho také prodáváme spoustu sušeného ovoce a ořechů kde na našich internetových stránkách máte opravdu bohatý výběr! Různé čokolády, bonboniéry, čokoláda mléčná i hořká, pro děti prodáváme pastelky s mléčnou čokoládou 30 g, Unicorns deštníky z mléčné čokolády ve tvaru deštníků. Také spoustu dárkových košů s čajem, dárkový koš pro kafaře a spoustu dalších které můžete někomu věnovat třeba k narozeninám, svátku, nebo při nějaké jiné výjimečné události. A v poslední řadě nádherně zdobené https://cs.wiktionary.org/wiki/zdoben%25C3%25BD čajové konvice, čajové dózy a opravdu spoustu dalších krásných věcí!

sypaný čaj

O firmě Darka company – jsme česká rodinná firma která vznikla okolo roku 2008. Prodáváme čerstvou zrnkovou kávu SCA (Specialit Coffee Association) https://darka-shop.cz/kategorie/detail/1138, dále také kvalitní sypané čaje, sučené ovoce, koření a čokoládu. Aktuálně máme v nabídce více než 1400 druhů zboží.
Čerstvé sypané čaje ve skvělé kvalitě a čerstvosti, vlastní pražírna kávy.

Jaké kávy a čaje prodáváme?
A) čaje
1. Klitorie ternatská (motýlí květ)
bylinkový čaj, tento čaj je protizánětlivý, napomáhá správnému fungování paměti, podporuje imunitu,
2. Čínská růže-
tento čaj je pěstovaný ve slavné čínské provincii Fujian, která se nachází na jihovýchodu.

B) kávy
čerstvě pražená káva – Arabica
nejprodávanější je například-

zrnková káva

1. Brazílie Rainforest Facenda Lagoa Organic
zrnková káva s chutí čokolády,
2. Kolumbie Excelso EP MESETA- zrnková káva
Kolumbijská kvalitní zrnková káva se smetanovou chutí, Kolumbijská káva má téměř nejsilnější aroma, zrno je jemné a lehké

A spoustu další kávy, čajů aj. věcí najdete na naších internetových stránkách v odkaze pod tímto článkem.

Jak nás můžete kontaktovat?
Buď na telefonním čísle- 777 960 088 anebo nám můžete napsat email na adresu- info@darka-shop.cz