Ochrana telefonu na prvním místě


Technologie na každém kroku, to je dnešní doba. Dnes se bez telefonu a počítače neobejde žádná generace. Ať už to jsou ti nejmenší, kteří začali chodit do školy v poměrně nebezpečném světě, tak i ti nejstarší, kteří si mohou pomocí technologií jednoduše zavolat pomoc. Nicméně je bohužel nutné za takové technologie zaplatit poměrně vysoké částky. Je tedy samozřejmé, že ochrana například takového telefonu je na prvním místě. Jak už ochrana softwarová, tak ochrana proti pádům.

Iphone SE

Proto je dobré myslet na ochranu jak zad telefonu, tak displeje. Na displej je jasná volba a to ochranné sklo. U něho se pak už jenom rozhodujeme nad složením toho skla (tzn. jeho tvrdostí). U ochrany těla telefonu to už je složitější. V nabídce je spoustu krytů na iphone se, ať už se jedná o zavírací knížky, tak třeba i o jednoduché designové silikonové kryty.

Z těch zavíracích je na výběr pak mezi kryty na magnet, kryty, které slouží i jako podstavce pro naklonění telefonu a třeba i kryty, které obsahují pouzdra na karty. Nejběžnější jsou kožené formy takových krytů, ale existují i zavírací kryty z plastu, který kryje záda a kůže, která kryje displej. Příkladem jsou řady DuxDucis, Mercury nebo iCarer, která jsou situována pro nejběžnější telefony dnešní doby a to iPhony.

iPhone case

Svět je plný vymožeností a tak se nejenom na iPhone vyrábí kryty voděodolné, které je možné díky voděodolné kapsli používat na potápění (například řady Subcase). Dále kryty tzv Crossbody, které mají tkaničku a dají se nosit přes rameno či kolem krku.

Dokonce i kryty na iPhone SE, který byl novinkou roku 2020, jsou nejenom odolné, ale i designově krásné. Designů je opravdu spousta a vybere si každý. Od průhledných krytů až po designy s plameňáky, květinami, letními motivy, zvířaty a jednotlivými jednolitými barvami. Jediné co je důležité je si pohlídat, že kryt sedí na konkrétní typ telefonu, jelikož rozmanitost iPhonů je opravdu veliká.