Testosteron si můžete zvýšit docela jednoduše i bez Viagry

O mužské erekci již mnozí z vás ví, že je k ní zapotřebí hormon testosteron. Bez této látky se neuskuteční žádný váš erotický sen a sexuální touhy zůstanou nenaplněné, anebo dokonce k žádným sexuálním touhám nedojde. Možná se zdá, že testosteron se v těle tvoří jaksi automaticky, a že stačí ráno vstát z postele a několika typickými masturbačními pohyby z penisu vymačkat ranní dávku semene, anebo jím vyplnit roztouženou ženskou vagínu. V zásadě máte pravdu pouze za předpokladu, že jsou splněné některé podmínky. Pojďme si připomenout, co zajišťuje, že se testosteron v těle vyskytuje v dostatečné míře?

dívka v posteli

Správná výživa – tvorbu testosteronu podporuje dobře proudící energie v těle z různých zdrojů, zejména však z našeho nitra – z naší duše. Toto je důležité pochopit, protože strava je součástí tohoto procesu, kdy organismus za působení duchovní složky rozkládá potravu na dílčí části a jimi zásobuje tělesné buňky dle vzoru DNA. Tím dochází k jejich regeneraci (nepřetržité obnově). Projevy stárnutí souvisejí s různými chybami, proto se také moudří a uvážliví, láskyplní lidé dožívají ve zdraví vyššího věku, a je prokázáno, že lidské tělo může být funkční mnohem déle, než sto let. Jestliže však tělu nedodáváte živiny, ale jen pochutiny (fastfood, kolové nápoje, pivo, cukrovinky atp.), obnova buněk se zpomalí či zastaví a zrychlí se stárnutí. Začne se to projevovat různě a mimo jiné i na mužské erekci. Se stravou je to podobné, jako s vaším autem, pokud neměníte olej, pneumatiky a náhradní díly včas, brzy se stane nějaký průšvih.

dívka v šatech

Klidný život – někteří muži se mohou domnívat, že projevem mužnosti je dynamika, pojatá ve stylu různých forem boje. Zdá se jim, že k tvorbě testosteronu přispěje sportovní zápolení, rivalita na pracovišti a obecně další touha někoho ponížit či pokořit. Takto to ale nefunguje a je to přesně naopak, jakákoli rivalita vede spíše ke stresu a ten naopak tvorbu testosteronu brzdí. Jeho produkci zvyšuje život v poklidu, kdy můžete nezávisle na jakémkoli rivalovi plně projevit svou mužnost svým vlastním tvořivým životem, fyzickou zdatností, (vlastním sportovním výkonem) a také sexuálním výkonem. Pamatujte, že jakýkoli projev stresu je brzdou sexu, a je třeba se na něj zaměřit a eliminovat jej, třeba i s pomocí léčivých bylin, například Ženšenu, nikoli ovšem Viagrou bez receptu https://www.erectmax.cz/blog/viagra-bez-predpisu-ci-receptu/.