Mít na zahradě bazén je někdy k nezaplacení


Bazénové sety akce je vyhledávaná položka na Internetu, jestliže si lidé chtějí pořídit bazén za výhodnou cenu. Ke každému bazénu patří i příslušenství, zejména filtrační okruh s čerpadlem, a některé další základní položky, například schůdky, bazénový vysavač, síťky, teploměry a také dezinfekční prostředky pro udržení čisté vody v nádrži.

kachnička u bazénu

Jakmile uvedete bazén do zkušebního provozu a po nějaké době již bude zaběhnutý natolik, že byste jej mohli předvést vašim přátelům, nastane slavnostní okamžik, který byste si neměli nechat ujít – koupání v bazénu jako součást zahradní párty. Proč zrovna bazén by měl být hlavním mottem společenské akce, a na jaké události vaše blízké nalákat?

voda v bazénu

Občerstvení na hladině – ochutnávali jste někdy obložené chlebíčky přímo z bazénu? Anebo dopřáli jste si někdy tímto způsobem zmrzlinu či ovocné koktejly? Je to tak vzrušující, že vám ani nedoporučujeme kazit tuto atmosféru alkoholem.

Promítání filmů – sledovat filmovou komedii z vody je rovněž zajímavé, zvláště pak, je-li bazén spoře osvětlený, a vy dobře vidíte na filmové plátno zavěšené za vaším domem. Doporučujeme něco z české pamětnické produkce, abyste se od srdce zasmáli a zlepšili si náladu, například takové skvosty, jako jsou „Svatební cesta do Jiljí“, „Jáchyme hoď ho do stroje“ nebo „Marečku podejte mi pero“.

Masérské odpoledne – bazén je sám o sobě antistres a posílíte jej tím, že se budete pod hladinou navzájem masírovat. Stačí třeba jen zátylek a ramena a uvidíte, že vodní masa napomáhá uvolnit namožené svaly ještě víc, než masérský stůl.

Zaskákejte si – skákat do bazénu je nesmírně zábavné a je to také forma antistresu. Nemusí to být zrovna vzorové šipky, stačí docela obyčejný „kufr“ po nohou, a pokud vás trápí nějaké chmurné myšlenky, skok do vody je dokáže rozehnat a zlepšit vám náladu.