Oznamte svatbu stylově


Chcete na své svatbě následovat současné módní trendy a nebo si budete připravovat svatbu spíše podle sebe? Ať se rozhodnete jakkoliv, je to v pořádku a určitě si připravíte krásnou svatbu podle vašich představ. Módní trendy pronikají do všech částí našeho života, a tak není divu, že i svatby vypadají každý rok jinak. Některé prvky mají společné třeba pro několik let. Takovým prvkem je eukalyptus, který se používá jako květina do svatební kytice, a v designu této nevšední rostliny najdete i papírenské zboží na svatby.

svatební oznámení

Jestli chcete spíše klasickou svatbu, nejspíš budete hledat tradiční prvky jako je třeba krajka. Některé páry svou svatbu pojmou zcela jinak. Trendem v oblasti šatů jsou poslední roky retro kousky, které připomínají šaty našich babiček a maminek. Dominuje jim tyl, krajka ale také se k nim nosí tenisky. Každá svatba může vypadat skvěle, záleží jen na tom, jak zkombinujete jednotlivé barvy a prvky.

Začněte oznámením
Každá svatba začíná tím, že si pár dohodne kde a kdy by svatba měla být. Pro některé páry je to jednoduchá domluva, někomu to může dělat problém, ale na tomto je potřeba se dohodnout co nejdříve. Je to kvůli tomu, že od data svatby a místa se odvíjí vše ostatní, a to i oznámení. U nás si můžete nechat vyrobit třeba vintage svatební oznámení, které bude dokonale ladit s tématem vaší svatby.

kreslené oznámení

Projděte si naši nabídku
V naší nabídce najdete desítky různých oznámení, ze kterých si můžete vybrat. Nabízíme nejen klasiku, ale i moderní kousky nebo právě vintage. A co na oznámení můžete dát? V podstatě cokoliv vás napadne – vaši společnou fotku, fotku svatebního místa, citát nebo třeba dekor v designu svatební kytice. Jestli chcete aby byla vaše svatba dokonalá i po této stránce, slaďte oznámení, jmenovky i svatební menu. Začněte zařizovat svatbu co nejdříve, vyplatí se vám to.