Podprsenka do všech výstřihů.


Když je venku třicet stupňů a vy jste rádi, že na sobě nemusíte mít žádné oblečení, abyste se zbytečně nepotili, je to skvělé, ale nejde to tak i na veřejnosti. Když byte si na veřejnost vyšli jen ve spodním prádle, asi by vás zatkla policie, že pohoršujete okolí a nejste řádně oděni. Mysleli by si že jste blázen. Takhle ustrojení můžete být doma na zahradě, kde můžete chodit i bez podprsenky, když vás nikdo nevidí, nebo můžete chodit v plavkách na koupalištích, u moře nebo někde na pláži, kde je tento druh oblečení schválený a typický. Nemůžete jít nakupovat v plavkách nebo ve spodním prádle, to by vám nejspíš neprošlo, ale jak to udělat, když na sobě v letních dnech nechtějí mít podprsenky, ve kterých se potí a jsou pro ně na obtíž?

booby tape

Nemají to jednoduché, když nemají krásná, mladá prsa, která drží sama tvar a mohou si to dovolit. Když máte větší čísla, která musí mít podporu, aby dekolt byl pěkný, a pevný vyžaduje to právě tu podprsenku. Nebo můžete vyzkoušet i jiný typ podpory a to booby tape. Jednoduše řečeno jsou to prsní pásky, které vám padnou do všech výstřihů. Můžete, si zvolit jakoukoliv halenku, aniž byste se museli dívat, jestli vám z nich neleze podprsenka. Některé mají větší výstřih nebo jsou na úzká ramínka, která si dopřávají většího výstřihu a proč taky ne v létě. Jen ať to pořádně větrá.

booby tape

Když si zvolíte podprsenku větší, na lepší podporu prsou musíte počítat, že to bude už kus látky, kterou jen tak v letních halenkách neschováte. Proto, je super volba vyzkoušet něco nového, jako jsou prsní pásky. Nalepte je tak ať vám sedí i ta nejvíce vykrojená halenka, kterou doma v šatníku máte. Ovšem dejte pozor, abyste prsa dobře vytvarovali a měli i pěkný vzhled a pevnost. Záleží na všem. Lidé se budou dívat na tvar, i na to, jak vám prsa drží a vypadají. Když je tam budete mít namačkané a budou vypadat, že vám podprsenka je malá, nebude to příliš pěkné. Proto se u pásek snažte.