S hypotékou to bude lepší


Hypotéka, když se řekne hypotéka, tak si ihned představím, že se někdo musí zadlužit opravdu na hodně peněz. Například můj bratr si vzal hypotéku tři miliony korun. Opravdu nevím, co bych dělala, kdybych já se zadlužila třeba na tři miliony korun, protože já se půjček bojím nějaké a nerada se zadlužuji. Takže třeba když jsem si od někoho půjčila i třeba dva tisíce korun, tak už jsem skoro z toho nemohla spát, protože jsem se bála, že na to nikdy nebudu mít peníze, abych tyto peníze vrátila zpět tomu, kdo od koho jsem si půjčila. Natož bratr, který si půjčil opravdu tři miliony korun.

Hypotéka je skvělá volba.

Bylo to opravdu hodně peněz a já jsem si říkala, že vlastně pokud také budu chtít někdy bydlet, tak také budou muset si půjčit nějaké miliony. A to na hypotéku. Dozvěděla jsem se, že jsou různé typy hypoték, jako hypotéka bez doložení příjmu. A nic moc jsem o tom nevěděla, i když jsem už o hypotéce bez doložení příjmu slyšela, tak jsem se tomu moc nevěnovala, protože jsem měla úplně za to, že já nikdy v životě se žádnou hypotéku nevezmu, a to ani hypotéku bez doložení příjmu. Proto jsem si řekla, že si ale raději zjistím nějaké informace předem, že za to nic nedám a že přece když budu vědět informace o různých hypotékách nebo o hypotéce bez doložení příjmu, tak se přece nic nestane.

Třeba s hypotékou uspějete.

Neznamená to, že ihned si musím brát hypotéku, tak jsem se bratra zeptala, jakou on má taky hypotéku a světe div se, i můj bratr měl hypotéku bez doložení příjmu. Docela hodně mě to překvapilo, protože bratr řekl, že si vezme klasickou hypotéku, jenomže potom už se nezmínil, že si bere hypotéku bez doložení příjmů. Protože bratr mi řekl, že je to velice kvalitní hypotéka, která je rychle schválená a která nemá žádné skryté poplatky, takže byl rád a překvapený, že tato hypotéka je výborná. A tohle by se líbilo opravdu všem.