Šikovné krejčovství


Pokud taky šijete anebo pletete nebo vyšíváte, tak samozřejmě také budete potřebovat nějaké potřeby a doplňky, abyste mohli vykonávat svou práci opravdu geniálně a vždycky s co největší přesností. Já sama jsem jako dospívající moc ráda šila a vyšívala a později jsem se taky naučila tomu, abych mohla šít pro dospělé lidi a také pro děti. Protože moc mě to bavilo a sama jsem si řekla, že v budoucnu, kdybych v tomhle byla opravdu moc šikovná, že bych v tom také mohla podnikat. A pokud se divíte, že bych mohla být takhle moc šikovná, tak se opravdu nedivte, protože je to pravda.

Umění krejčoviny.

Opravdu během tří let jsem se naučila tak skvěle šít a vyšívat anebo pracovat s šicím strojem, že jsem si opravdu potom udělala živnostenské oprávnění a doma ve sklepě jsem si udělala takovou svou malou dílnu, kde právě dělám své výrobky. Musím ale uznat, že to mám docela levné, takže mám opravdu spoustu zákazníků. Také jsem si pořídila opravdu kvalitní krejčovské panny. Podle mého názoru, pokud má někdo doma krejčovství, tak krejčovská panna bude také potřeba. Protože na krejčovských pannách právě uděláte opravdu krásné oblečení, tam si právě vždycky všechno vyzkoušíte.

Panna pro krejčí.

Krejčovská panna vám právě nahradí člověka. Podle mého názoru, já sama bych se neobešla bez krejčovské panny, i když už mám veliké zkušenosti. Co se týká krejčovství a tak podobně. Dokonce jsem také uvažovala nad tím, že bych mohla být módní návrhářka. Ale když jsem potom zkoušela navrhnout různé kostýmky anebo saka také s pomocí krejčovské panny, tak se moc neuspěla. Nikomu se to moc nelíbilo a já prostě neumím vyrobit to, když nemám od někoho dané míry anebo různou představu, co by tak zákazník chtěl, asi nejsem moc kreativní, ale stačí mi, že vám šikovné ruce a také odvádím svou práci perfektně. A to je podle mě nejvíce důležité.