Zabezpečení pro domy i firmy


Vzhledem k tomu jak se v české republice všechno zdražuje, roste počet těch, kteří si chtějí nelegálně přivydělat. Jak jinak rychle přijít k penězům než krádežemi? Množí se případy drobných krádeží i krádeží většího rozsahu. Některé prostě nedají cizímu majetku pokoj, a tak je na lidech, aby si ho zabezpečili co možná nejvíc. Bez ohledu na to jestli máte firmu nebo potřebujete zabezpečit dům, měli byste zvážit všechny možnosti, které jsou v dnešní době k dispozici.

Ideální je kombinace více systémů
V každé pojišťovně vám řeknou, že musíte mít nějaký zabezpečovací mechanismus. Je potřeba bránit se proti zlodějům i vandalům všemi možnými prostředky. Čím víc jich použitujet, tím větší škodu vám případně pojišťovna uhradí. A naopak pokud nebudete mít majetek zajištěný vůbec, může dojít ke snížení vyplacené částky v případě vzniku škody. Proto nezapomínejte na kvalitní pojistku, ale také myslete na kombinaci zabezpečení.

zeď kamery

Velice populární jsou alarmy, které vás v případě pohybu nezvaného hosta ihned upozorní. Ideální je kombinace s kamerovým systémem, pomocí kterého narušitele uvidíte hned klidně ve svém mobilním telefonu. Pokud hledáte kdo vám nainstaluje kamerový systém v Brně Zabezpecenimohlis, našli jste ideální firmu. Provádíme zabezpečení objektů za velmi dobré ceny. Nabízíme nejen instalaci alarmů a kamer, ale i chytrých domácností. Ta vám umožní ovládat část domu na dálku pomocí telefonu.

bezpečnostní kamera

Proč mít kamery doma i ve firmě?
Protože existují kamery se záznamem, pomocí kterých zachytíte obraz i zvuk, můžete případně záznam použít při dokazování v případě vloupání nebo třeba vandalismu. Je to dobrý důkazní prostředek, jen nesmíte záznam poskytnout komukoliv kromě Policie a nesmíte kamerami zasahovat do soukromí jiných osob. Zvyšte bezpečnost u sebe doma i ve firmě a nedávejte zlodějům zbytečně moc příležitostí jak vás okrást.