Skvělé kočárky za super ceny

Narození potomka je vždycky událost, která nadchne celou rodinu. Prarodiče a samozřejmě rodiče začínají řešit co by novému členu rodiny měli koupit. Příbuzní většinou rodičům dávají peníze na to aby si sami koupili co budou nejvíce potřebovat, a rodiče – zejména maminky – chodí po obchodech, obhlíží dětské zboží a tápou, co by měli koupit. Výrobci dětského zboží ví kam cílit a tak nabízí nádherné výrobky v moderním designu. Aktuálně je v módě skandinávský styl, který se i u dětských výrobků vyznačuje zemitými barvami a propracovaným designem. Ale nemusíte kupovat všechno. Nejdůležitější je pro novorozence kvalitní oblečení a opravdu dobrý kočárek.

rodiče s kočárkem

Jaký koupit?
Na trhu jsou desítky výrobců, kteří nabízí stovky kočárků. Ač se to zdá jako výhoda, nakonec se to může ukázat paradoxně spíše jako problém, protože budete mít z čeho vybírat a může se stát, že svoje požadavky budete neustále měnit. Základem pro nákup dobrého kočárku je si ujasnit, zda budete chtít jen hluboko kočárek a nebo třeba dvojkombinaci. V čem se liší?

Trojkombinace kočárek má nejen hlubokou korbu ale i autosedačku a sportovní verzi. Dvojkombinace má jen sedačku a hlubokou korbu. Při výběru kočárku byste měli dbát hlavně na to, aby byl kočárek pevný a hluboká korba byla dostatečně prostorná. Na toto musí myslet všichni, kteří budou mít v zimních měsících dítě které ještě samo pořádně nechodí, protože jezdí zabalené v zimním fusaku, a pokud nebude korba dost velká, nevejde se tam.

šedý kočárek

Design až na posledním místě
Samozřejmě že rodiče chtějí mít pro své děti hezké věci, ale je potřeba myslet na to že design není tak důležitý jako kvalita výrobku. Velice často se stává že si rodiče vyberou designové dokonalý kočárek, ale nakonec zjistí, že právě korba je opravdu malá. Kočárek si vždycky běžte vyzkoušet osobně. U nás mate zaručen perfektní prodejní servis.